Fenerbahçeli Blogger'lar Tribünde!

Sosyal medyanın gücü kuvveti, kudreti artık en görmez gözce bile malum.. En geleneksel adamlar dahi son zamanlarda kabuklarını kırar oldular bu "alternatif medyaya" karşı.. 

Dünyanın en ateşli olgularından biri olan futbol ve futbol tribünleri de sosyal medyadan pay alacak elbet kendine, sosyal medya sayesinde dönüşecek, ona şüphe yok. 

İşte Fenerbahçeli futbol blogger'ları FBloggers adıyla  bir araya geldiler, Şükrü Saraçoğlu stadında yerlerini aldılar. 2010-2011 sezonunda "biz buradayız" diyen grup, eli kalem tutan, Fenerbahçe'yi konuşan, Fenerbahçe'yi yazan, en önemlisi de Fenerbahçe'yi yaşayan blog yazarlarından oluşuyor. 

Kendilerini ifade ederken şöyle bir cümleyle özetliyorlar amaçlarını, "derdi tasası canı gibi sevdiği kulübüne hizmet etmek ve gittikçe gelişen online mecrada da kulübüne destek olacak bir organizasyon ve mütevazi bir taraftar grubu haline gelmekten ibaret. " 

Okul Açık (Türk Telekom) D Blok'ta yerini alan FBloggers, tüm Fenerbahçeli blog yazarlarıyla bir araya gelip her geçen gün büyüyerek, "tribündeki sosyal medya kanadı"nı oluşturacak gibi görünüyor. 

Ortak bloglarına şuradan ulaşmak mümkün. 

Daim olsunlar!  


Kendime not: Sanki grubun dışından biri gibi de konuştun ya Aslı.. Sus Aslı sus.. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Periscope'uyoruz!

güldük, eğlendik, bitti.

Körlük